Vasaras izpārdošana! Atlaides līdz -50%! Katalogs>>
BEZMAKSAS PIEGĀDE uz pakomātu 1-2 darba dienu laikā pasūtījumiem virs 60€

Crocs solījumi

gciec_sustainability-crocs_landing copy

TIE PAŠI CROCS. LĪDZ 2030*. GADAM PAR 50% MAZĀK CO2

Viena Classic Clog apavu ražošana izdala aptuveni *3,94 kg CO2 gāzes. Salīdzinot ar daudziem citiem apaviem, CROCS Classic Clog izdala uz pusi mazāk CO2 uz pāri. Tas ir liels sasniegums, taču uzņēmuma galvenais mērķis ir līdz 2030. gadam sasniegt nulles kopējās CO2 emisijas, tādējādi veicinot globālās sasilšanas samazināšanu.

100% VEGĀNI LĪDZ 2021. GADA BEIGĀM

Papildus tam, ka CROCS ražošanā vairs neizmanto ādu, uzņēmums turpina centienus kļūt par 100% vegānu zīmolu. CROCS apavi ir izgatavoti, izmantojot jaunu bioloģiskas izcelsmes materiālu Croslite (kas ir dominējošais materiāls CROCS ražošanā).

BIOLOĢISKIE MATERIĀLI – VIENĀDS IZSKATS, SAJŪTAS UN FUNKCIJA

Bioloģiskas izcelsmes Croslite ir vēl ilgtspējīgāks materiāls, kas ražots no citiem rūpniecības atkritumiem, kas tiek izmesti. CROCS pāreja uz Croslite materiālu sākas jau šodien, sadarbojoties ar pasaules materiālu zinātnes uzņēmumu Dow®. CROCS "nākotnes apavos" izmantota Dow jaunā ECOLIBRIUM™ tehnoloģija, kas rūpniecības atkritumus un blakusproduktus pārvērš apavos, kuri nodrošina visu komfortu, ko jūs sagaidāt no CROCS. 45% no Crocslite ražošanas atkritumiem tiek pārstrādāti, turklāt, 2020. gadā 85% apavu tiek pārdoti bez apavu kastēm.

2020. GADĀ 90 000 PĀRU "IZGLĀBTI" NO IZGĀZTUVĒM

Lai apavi būtu izmantojami un, lai nenonāktu izgāztuvē, CROCS dāvina tūkstošiem nepārdotu pāru tiem, kam tie visvairāk nepieciešami. Uzņēmums arī turpina meklēt veidus, kā piešķirt jūsu CROCS otro dzīvi, tos ziedojot un pārstrādājot.