CROCS™ Starpsezonas izpārdošana! Atlaides līdz pat 30%! Katalogs>>
Šonedēļ lietus apaviem papildu 20% atlaide ar kodu: 20RAIN
PĒRC TAGAD
BEZMAKSAS PIEGĀDE uz pakomātu 1-2 darba dienu laikā pasūtījumiem virs 60€

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Šeit ir daži no mūsu klientu visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja nevarat atrast atbildi uz Jūsu jautājumu, sazinieties ar mums pa e-pastu: klienti@crocs.lv vai zvanot mūsu klientu atbalstam: +371 63 588 077 (darba dienās no 9.00 lidz 21.00) 


 CROCS:


 APAVI:

 

Kā es varu atgriezt savu pasūtījumu?

Ja Jums nepatīk prece, ko Jūs esat iegādājies, Jūs to variet atgriezt 365 dienu laikā no pirkuma brīža. Prece nedrīkst būt valkāta un tās izskats nedrīkst būt mainījies no pirkuma brīža. 

Ja Jūs vēlaties atgriezt apavus Jūs to varat izdarīt vienīgi Crocs interneta veikalā, pieslēdzoties savam kontam.

Pircēja kontam varat piekļūt vienā no šiem veidiem:

a) Ja esat reģistrēts pircējs, pieslēdzieties pie sava Pircēja konta.
b) Ja esat nereģistrēts pircējs, atgriešanu varat veikt bez reģistrācijas (piekļūsiet savam kontam, izmantojot pasūtījuma apstiprināšanas e-pastu, kuru saņēmāt pēc pasūtījuma veikšanas pa e-pastu) vai
c) Ja esat nereģistrēts pircējs, varat reģistrēties: Crocs mājaslapas augšpusē noklikšķinot uz “Ieiet” un "Reģistrācija". Reģistrējieties, ievadot e-pasta adresi, kuru izmantojāt pasūtījuma veikšanai un pēc tam pievienojieties.

Nospiediet "Mani pasūtījumi". Tur Jūs varēsiet apskatīt Jūsu iegādāto preču sarakstu. Atrodiet preces, kuras vēlaties atgriezt, un nospiediet "Atgriezt/mainīt preci" Tālāk sekojat instrukcijām.)

Vai ir iespējams atcelt pasūtījumu?

Lai atceltu mūsu interneta veikalā veikto pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar „Crocs“ klientu apkalpošanas dienestu. Ja pasūtījums vēl nav iepakots un nosūtīts, mēs varēsim to atcelt. Ja pasūtījums jau ir iepakots vai nosūtīts, diemžēl, mēs nevarēsim to atcelt. Šādā gadījumā pasūtījumu var vienkārši neizņemt no pakomāta vai nepieņemt no kurjera, pēc izņemšanas termiņa beigām tas automātiski tiks atgriezts Sūtītājam. Ja pasūtījums ir apmaksāts, nauda tiks atgriezta tajā pašā bankas kontā 10 darba dienu laikā no brīža, kad preci saņemsim atpakaļ noliktavā.

Es esmu atgriezis preces. Kad es varētu saņemt atpakaļ naudu?

Aizpildot preču atgriešanas veidlapu, sistēma izveidos ziņojumu "Atgriešana pabeigta". Nauda par atgrieztajām precēm tiek pārskaitīta ceturtdienā. Ilgākais laiks, ko nepieciešams gaidīt līdz naudas atgriešanai, ir divas nedēļas no preču atgriešanas brīža.

Uzmanību: „Crocs“.lv ir pienākums atgriezt naudu par pirkumu, izņemot piegādes maksu.

Kā mainīt pasūtījuma informāciju?

Piegādei nepieciešamo kontaktinformāciju varat mainīt savā reģistrētā lietotāja kontā. Veicot jaunu pasūtījumu, šie dati sistēmā tiks ievadīti automātiski. Apstiprināta pasūtījuma datus nav iespējams mainīt. Ja pasūtījums vēl nav gatavs nosūtīšanai, varam to atcelt: vienkārši sazinieties ar „Crocs“ klientu apkalpošanas dienestu (klienti@crocs.lv vai +371 63 588 077). Ja pasūtījums jau ir nosūtīts, taču konstatējat, ka esat norādījis nepareizu informāciju, lūdzu, pēc iespējas ātrāk informējiet mūsu klientu apkalpošanas dienesta speciālistus.

Saņemtā prece ir bojāta. Ko man nepieciešams darīt?

Visām Crocs.lt piedāvātajām precēm ir 24 mēnešu garantija. Ražošanas defektu gadījumā Crocs

ir pienākums atgriezt par precēm samaksāto naudu vai apmainīt bojātās preces. Ražošanas defektu gadījumā klientam ir jāaizpilda preču atgriešanas veidlapu, jāizvēlas iespēja "Defekts" un jānorāda atgriešanas iemesls. Ja neesat pārliecināts, vai konkrētajā gadījumā darbojās garantija, sazinieties ar mums pa e-pastu: klienti@crocs.lv vai zvanot uz: +371 63 588 077
PREČU ATGRIEŠANAS AKTS  

Vai Crocs apavus drīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā, žāvēt uz radiatoriem vai citās žāvēšanas ierīcēs?

Crocs apavus nav ieteicams mazgāt veļas mašīnā. Neglabājiet Crocs apavus radiatora tuvumā vai neizmantojiet citas žāvēšanas ierīces. Izvairieties no tiešiem saules stariem, atstājiet kurpes ēnā (zem lietussargu, gultas), jo pakļauti tiešu saules staru iedarbībai, Crocs apavi var deformēties

Jums nav tā produkta, ko es vēlos. Kā es varu uzzināt to, kad noteikta izmēra vai krāsas produkts atkal būs pieejams noliktavā?

Mēs iesakām pieteikties automātisku ziņojumu saņemšanai, kad vēlamais izmērs vai krāsa atkal būs pieejams noliktavā. Lai pieteiktos: atrodiet vēlamo preci Crocs interneta veikalā, izvēlieties krāsu un izmēru un zemāk redzamajā logā ievadiet savu e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt paziņojumu par to, ka prece atkal ir pieejama noliktavā. 

Kāpēc ir noderīgi piedalīties Crocs lojalitātes programmā?

Kad radījām savu jauno lojalitātes programmu, tiecāmies pēc vienas lietas – pateikties jums par uzticību. Tieši tāpēc 10% no jūsu pirkuma pārvēršas punktos, kurus varat izmantot, lai segtu līdz pat 50% no nākamā pirkuma summas. Galu galā, nekad nevar būt par daudz apavu!

Kādi ir lojalitātes programmas ieguvumi?

  • Vairāk ieguvumu. Tagad 10% no katra pirkuma summas pārvēršas punktos, kas uzglabājas kartē un ir derīgi 180 dienas kopš pēdējā pirkuma dienas.
  • Par izpildīto pasūtījumu piešķirtos lojalitātes punktus varēsiet izmantot pēc 14 dienām no pasūtījuma saņemšanas.
  • Vienkāršāk nekā iepriekš. Ja vēlaties iegādāties preces veikalā, nevajadzēs lojalitātes karti meklēt somas dziļumos vai kabatās – pietiek kasierim pateikt savu e-pastu, un punkti tiks ieskaitīti jūsu kontā automātiski. 
  • Individuāla uzmanība. Ja reģistrējaties lojalitātes programmai, jūs, kā ekskluzīvie klienti, pirmie uzzināsiet un varēsiet izmantot atlaides, pirms izpārdošana ir sākusies. 
  • Nesenie jaunumi. Jūs pirmie uzzināsiet par jaunajām apavu kolekcijām un citām precēm, kā arī citu papildus informāciju.
  • Ekskluzīvi piedāvājumi. Īpašās lojālo klientu akcijas tiks piedāvātas tikai jums.

Kā varu uzzināt, cik manā kartē ir punktu?

Punktus varat redzēt, uzklikšķinot uz “Log in” lapas augšdaļā, ievadot savus datus, un tad apskatot savu kontu.

Kā es varu zināt, ka apavu izmērs man derēs?

Crocs piedāvā izmēru tabulu (meklējiet pogu "Izmēru tabula"), kurā norādīts iekšzoles garums centimetros. To iespējams atrast zem preču attēliem. Izvēloties izmēru, mēs iesakām izmantot doto iekšzoles garumu un labajā pusē redzamās klientu atsauksmes. Ja Jums neder vai nepatīk apavu modelis, izmērs vai krāsa, Jūs tos variet atgriezt viena gada laikā, ja tie nav valkāti un zaudējuši savu sākotnējo izskatu. 

Vēlos atgriezt vairākas preces no tā paša vai dažādiem pasūtījumiem. Vai varu atgriezt vienā iepakojumā?

Jā. Jūsu profilā aizpildiet atgriešanas veidlapas katrai precei, kas tiek atgriezta. Nesabojājot preces oriģinālo iepakojumu iesaiņojiet preces vienā kopējā iepakojumā un uz sūtījuma uzlīmējiet 1 atgriešanas uzlīmi DPD ar Saņēmēja un Sūtītāja adresēm vai Omniva etiķete.

Kādas ir pieejamās apmaksas metodes?

Jūs varat samaksāt par pasūtījumā iekļautajām precēm iepriekš (ar bankas pārskaitījumu, internetbanku, kredītkarti) vai ar kredītkarti pasūtījuma saņemšanas brīdī.

Vai ir iespējams atgriezt preces, kuras neapmierina?

Iepērkoties pie mums, Jums vienmēr ir līdz pat 365 dienu preču atgriešanas garantija. Ja prece neder vai nepatīk, gada laikā pēc tās saņemšanas varat to atgriezt pilnīgi bez maksas un atgūt naudu. Preces ir jāatgriež saskaņā ar atgriešanas noteikumiem, kuri atrodami mūsu interneta veikalā. Svarīgākais ir tas, lai apavi vai apģērbs, ko vēlaties atgriezt, būtu nenēsāti/nelietoti, labā stāvoklī, ar saglabājušos oriģinālo etiķeti un nesabojātu oriģinālo iepakojumu.

Uz kādu adresi man ir jāatgriež preci?

Pēc tam, kad pieslēgsieties savam „Crocs“ pircēja kontam un nospiedīsiet pogu "Preču atgriešana/apmaiņa", Jūs redzēsiet vairākus iespējamos preču atgriešanas veidus. Tie visi ir bezmaksas. Izvēlieties ērtāko preces atgriešanas veidu un pēc atgriešanas veidlapas aizpildīšanas uz ekrāna redzēsiet Jums sagatavotu skaidri saprotamu un īsu informāciju, kā un kur nosūtīt preci Jūsu izvēlētajā veidā, pilnīgi bez maksas.

Kad es saņemšu atpakaļ naudu par atgriezto preci?

Ja atgrieztā prece atbilst preču atgriešanas nosacījumiem, samaksātā nauda tiks pārskaitīta uz Jūsu norādīto bankas kontu 10 darba dienu laikā no brīža, kad preci saņemsim un pārbaudīsim.

Vai pēc tam, kad esmu samaksājis par precēm, tās var saņemt kāds cits?

Preci, kas nogādāta "Omniva" pakomātā, var izņemt ik viena persona, kura zina SMS saņemto kodu pakas saņemšanai. Piegāde ar kurjeru tiek veikta uz pasūtījumā norādīto adresi. Pirms pakas piegādes saņemsiet e-pastu no DPD kurjeru dienesta ar saiti, uz kuras noklikšķinot, varēsiet pats mainīt piegādes adresi. Pasūtījumiem, kas jau ir veikti, bet vēl nav izsūtīti no mūsu noliktavas, ne vienmēr ir iespējams mainīt norādīto piegādes informāciju (adresi, tālruņa numuru).

Cik ilgā laikā notiek piegāde?

Preču piegādes laiks ir atkarīgs no izvēlētā piegādes veida. Ar kurjerpasta starpniecību nosūtītās preces parasti piegādājam 1-2 darba dienu laikā. Ja pasūtījums tiks veikts līdz plkst. 14:00, preces saņemsiet jau nākamajā darba dienā. Savukārt, ja pasūtījums tiks veikts pēc 14:00, preces tiks piegādātas dienu pēc tam. Ja mūsu noliktavā nav Jūsu pasūtīto preču, piegādes laiks var tikt pagarināts par 1-5 darba dienām. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs redzēsiet aptuveno piegādes datumu.


 CROCS:

Kā tīrīt „Crocs” apavus?

Lai „Crocs” apavi nezaudētu savu funkcionalitāti un estētiku, tos nav ieteicams mazgāt veļasmašīnā un pēc mazgāšanas žāvēt pie tiešiem siltuma avotiem, piemēram, radiatoriem. Neievērojot šo nosacījumu, karstuma ietekmes dēļ „Crocs” apavi var deformēties. „Crocs” apavi ir unikāli ar to, ka to kopšana ir ļoti vienkārša. Kā, soli pa solim, tīrīt viendabīga materiāla „Crocs” apavus?
1. Samitriniet apavus zem vēsa, tekoša ūdens.
2. Ar maiga sastāva mazgāšanas līdzekli (piem., maigas ziepes bez sārmiem) pārklājiet „Crocs” apavus.
3. Ar mīkstu sūkli vai drānu notīriet katru apavu un noskalojiet ar vēsu, tekošu ūdeni.
4. Ļaujiet apaviem izžūt vēsā vietā.
Tas arī viss un Jūsu „Crocs” apavi ir sagatavoti jaunai dienai! ♥


„Crocs” bērniem un pieaugušajiem paredzētos apavus nerekomendējam mazgāt veļas mazgājamā mašīnā. „Crocs” apavus nedrīkst turēt radiatora tuvumā vai to žāvēšanai izmantot citas žāvēšanas ierīcēm. Izvairieties no tiešiem saules stariem, atstājiet apavus ēnā (zem lietussarga, gultas), jo tiešos saules staros „Crocs” apavi var deformēties.
Tiem, kuri vēlas, lai „Crocs” apavi tiktu notīrīti vēl vienkāršāk un efektīvāk, iesakām iegādāties speciāli šīs preces zīmes izstrādājumu kopšanai paredzētos „Crocs Clean” produktus. Šie tīrīšanas līdzekļi ir piemēroti visiem „Crocs” apaviem, kas ir izgatavoti no dažāda veida materiāliem (ādas, zamšādas, nubuka, tekstilmateriāla).
„Crocs” bērniem un pieaugušajiem paredzētie apavi ir jāmazgā ar rokām, izmantojot aukstu ūdeni.

Kā vajadzētu tīrīt „Crocs” apavus ar kažokādu?

Ja no kažokādas vai cita materiāla izgatavotais apavu siltinājums ir izņemams, to var mazgāt atsevišķi, vadoties pēc ražotāja iesniegtajām kopšanas rekomendācijām. Ja „Crocs” apaviem ir kažokādas siltinājums, kas nav izņemams, apavus vajadzētu mazgāt ar rokām vēsā ūdenī ar ziepēm.
„Crocs” apavus nemazgājiet veļas mazgājamajā mašīnā, nežāvējiet pie radiatora vai cita tieša siltuma avota tuvumā. Apavi karstuma ietekmē var deformēties, tāpēc ēna ir ideāla vieta šī ražotāja apavu žāvēšanai.

No kā ir izgatavoti „Crocs” apavi?

Pretēji tam, kā varētu šķist tiem, kas nav pazīstami ar šīs preces zīmes produkciju, „Crocs” apavi bērniem un pieaugušajiem nav izgatavoti no gumijas, bet gan no patentētā „Croslite™” materiāla, kas nodrošina efektīvu gaisa ventilāciju, vieglumu un ideālu piegulšanu pie individuālās pēdas formas.
Atkarībā no sezonas, apavu tipa (iešļūcenes, gumijnieki, stulmu zābaki u. c.) un estētiskiem risinājumiem, konkrētu modeļu ražošanā var tikt izmantoti arī papildus materiāli (āda, tekstils, sintētiskā kažokāda u. c.).

Kāpēc „Crocs” apavi ir tik populāri?

Gumijnieki bērniem, apavi pieaugušajiem, iešļūcenes, zābaki, laiviņas: pat nešaubāmies, ka arī jūsu ģimenē atrastu ne vienu vien pāri šo vai citu veida preču zīmes „Crocs” apavus. „Crocs” popularitātes iemesls neapšaubāmi ir unikālais Croslite™ materiāls, no kura izgatavoti šie apavi. Tam pieskaroties vai to apskatot, var rasties iespaids, ka tie ir izgatavoti no gumijas vai plastmasas. Nē, Croslite™ ir patentēta sastāva putas, kas nodrošina nelielu apavu svaru, izturību, ūdensizturību, komfortu, ko nodrošina apavu ātrā pielāgošanās individuālajai pēdas anatomijai, kā arī lieliskas amortizācijas īpašības. Iegādājoties „Crocs” apavus, jūs ieguldāt līdzekļus komfortā un izturībā un, protams, pievilcīgos estētiskos risinājumos, kurus var kombinēt ar dažādiem stiliem.
„Crocs” apavi jau sen vairs nav tikai ērtas iešļūcenes, kas daudzu pircēju acīs ir neatņemama šī preces zīmes sastāvdaļa. Ražotājs, ņemot vērā pastāvīgi augošās pircēju vajadzības, šodien piedāvā plašu dažāda veida apavu klāstu bērniem un pieaugušajiem (gumijnieki, kurpes, sandales, flip-flopi, augstpapēžu kurpes utt.). Pēdējie ir ne tikai ērti, atbilstoši konkrētā pielietojuma prasībām (piemēram, ūdensnecaurlaidīgi, silti), bet arī lieliski izskatās gan pie darba, gan pie ikdienas apģērba, kā arī pie brīvā laika vai pat svētku apģērba.

Kad tika izgudroti „Crocs” apavi?

Pirmie „Crocs” apavi tika izgatavoti 2002. gadā ASV. Pirmais modelis „Beach” tika izstrādāts kā burāšanas apavi. Tās bija sava veida iešļūcenes, kuru dizains, tiecoties panākt lielāku praktiskumu un ērtumu, laika gaitā tika mainīts (piemēram, radās aiztaisāma siksniņa, mainījās ārpuse u. c.). Pirmie šo apavu veidu iecienīja jūrnieki, jo tie bija ūdensnecaurlaidīgi, neslīdoši un izturīgi, bet šodien, pieejamās modeļu daudzveidības dēļ, bez  „Crocs”  apaviem savu dzīvi neiedomājas daudzi no mums, neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai profesijas.

Kāda izmēra „Crocs” man vajadzētu iegādāties? Kā izvēlēties pareizo kurpju/apavu izmēru?

Katram „Crocs” apavu modelim, kas tiek pārdots mūsu internetveikalā, ir pievienota informācija par apavu izmēru atbilstību (izmērs atbilsts, ir lielāks vai mazāks), kā arī detalizēta apavu izmēru tabula. Mēs iesakām pirms apavu iegādes izmērīt savas/bērna pēdas garumu (mm), nevis akli izvēlēties tāda izmēra apavus, kādus parasti valkājat.

Kā pieskaņot „Crocs” (apģērbam)? Ko valkāt kopā ar “krokšiem”?

Šodien preces zīmes „Crocs” sortimentā nav tikai iešļūcenes – apavu veids, ar ko sākās šo apavu ceļš. Gumijnieki bērniem un kurpes pieaugušajiem, sandales, sporta apavi, laiviņas, zābaki un pat augstpapēžu kurpes: sortimenta daudzveidība nosaka to, ka piemērotāko izvēli var atrast ikviens. Tāpēc „Crocs” apavu dažādie veidi un modeļi, krāsu daudzveidība, iespēja personalizēt apavu dizainu ar rotaļīgajiem „Crocs Jibbitz” aksesuāriem nosaka to, ka „Crocs” apavi var tikt kombinēti ne tikai ar ikdienas apģērbu, bet arī ar brīvā laika vai pat izejamo un lietišķo apģērbu.
Mūsu sortimentā varat iegādāties arī „Crocs” zīmola zeķes, kuras varēsiet valkāt gan kopā ar Crocs apaviem, gan, protams, arī ar citu ražotāju apaviem.

Kā var izrotāt „Crocs” apavus?

Dažos „Crocs” apavu tipos, piemēram, iešļūcenēs, sandalēs esošie caurumiņi var kalpot ne tikai kā elements, kas nodrošina labāku gaisa caurlaidību un ar to saistīto komforta sajūtu. Tā ir vieta, kur var ievietot „Crocs Jibbitz” aksesuāru – rotaļīgu, košu krāsu nozīmīti (formu, burtu, ciparu utt.), kas atspoguļo jūsu garastāvokli, hobijus, gadalaiku, mīļākos varoņus utt.
Lai gan „Crocs Jibbitz” aksesuāri ir populāri bērnu un jauniešu vidū, ar tiem savus mīļotos „Crocs” apavus var izrotāt ikviens, kurš nebaidās izcelties un vēlas padarīt savus apavus īpašus.

Kādi „Crocs” apavi ir ikdienas apavi sievietēm un vīriešiem?

Internetveikalā „Crocs” atradīsiet plašu izvēli ērtiem sieviešu un vīriešu „Crocs” apaviem, kas ir piemēroti valkāšanai ikdienā jebkuros laikapstākļos un gadalaikos (gumijnieki, sandales, iešļūcenes, čības, sporta apavi, zābaki utt.). Tīmekļa vietnē ir ērta preču meklēšana pēc filtriem, kas ļauj atrast nepieciešamās preces pēc sezonas, tipa, izmēra, krāsas, materiāla u. c.

Kuri „Crocs” apavi ir vislabāk piemēroti, esot plantārajam fascītam?

Nav šaubu, ka Crocs apavi ir pārsteidzoši: tie izskatās stilīgi, nodrošina lielisku amortizāciju, mazina sāpes kājās, mugurā un gurnos. Tomēr klientiem ar plantāro fascītu būtu jāzina daži galvenie aspekti, saistībā ar atbilstošo „Crocs” apavu izvēlēšanos. Iespējams, ka plantāra fascīta gadījumā, labākā izvēle – iešļūcenes. Kāpēc? Jo, esot plantārajam fascītam, tiek rekomendēti viegli uzvelkami un novelkami apavi, kas staigājot nespiež pirkstus, pietur pēdas aizmugurējo daļu („Crocs” iešļūcenēm ir siksniņa) un nodrošina papēža atbalstu (pacēlumu). Rekomendējama biezāka, mīksta zole, kas nodrošina stingru saķeri ar segumu. Nepareizi izvēlētas iešļūcenes, esot plantārajam fascītam, var pasliktināt situāciju. Tāpēc, iegādājoties apavus, izvairieties no apaviem ar plānu zoli, kas nepietur pēdu. Pārliecinieties, vai iešļūcenes atbilstoši pieguļ, vai kāja, ejot neslīd, kā arī – vai tā netiek saspiesta. Ja meklējat slēgtus apavus aktīvai brīvā laika pavadīšanai vai sportam, vislabāk derēs tādi apavi, kam ir speciāla ortopēdiskā zolīte, kas ir pielāgota Jūsu pēdai.


  APAVI:

Ko es varu darīt, lai novērstu apavu krāsošanos?

Ir saprotams, ka situācija, kad iegādātie apavi nokrāso zeķes vai kājas, nav patīkama, taču tas nav uzskatāms par apavu brāķi. Iegādājoties intensīvākās krāsas apavus, tie var krāsot zeķes vai pēdas. Šāda krāsošana īpaši intensīva var būt pašā apavu valkāšanas sākumā vai tad, kad pēda ir iesvīdusi. Vēlamies nomierināt, ka tas nekaitē veselībai, jo apavi tiek krāsoti ar dabīgām krāsvielām. Tomēr, lai no tā izvairītos, iesakām izmantot īpašu līdzekli, kas pasargā no krāsošanās, vai ielikt papildu zoli.

Cik ilgā laikā var atgriezt apavus?

Apavus, kas ir iegādāti „Crocs” interneta veikalā, var atgriezt 365 dienu laikā no iegādes dienas. Atgādinām, ka atgriežamajiem apaviem ir jābūt nevalkātiem (tos var pielaikot mājas apstākļos), labā stāvoklī, ar oriģinālajām etiķetēm un oriģinālā, nesabojātā iepakojumā.

Kā izvēlēties apavus?

Nereti pircējam var šķist, ka apavu iegādāšanās internetā, salīdzinot ar tradicionālo fizisko iepirkšanos veiklā, ir ievērojami sarežģītāka. Tā nav taisnība. Nevalkātus apavus, kas ir iegādāti „Crocs”, bet kas nav izmēram atbilstoši vai vienkārši nepatīk, var bez maksas atgriezt 365 dienu laikā pēc iegādes datuma.
Turklāt, lai nodrošinātu saviem klientiem pēc iespējas labāku iepirkšanās pieredzi, mēs piedāvājam izmantot dažādus filtrus (pēc dzimuma, paredzēti pieaugušajiem/bērniem, ražotāja, sezonas, apavu veida, izmēra, krāsas un citiem kritērijiem), kas palīdz no plašā „Crocs” apavu klāsta ātrāk izvēlēties individuālajām vajadzībām atbilstošu preci.
Kad runa ir par apaviem, neapšaubāmi viens no svarīgākajiem kritērijiem ir atbilstoša izmēra izvēlēšanās. Mūsu vissvarīgākais padoms ir akli neizvēlēties to apavu izmēru, kuru valkājat ikdienā. Gan atšķirīgu ražotāju, gan atšķirīgu modeļu izmēri savstarpēji var atšķirties. Pie katra konkrēta apavu modeļa mēs norādām, vai tā izmērs atbilst (dažiem modeļiem var būt lielāks vai mazāks izmērs), kā arī sniedzam ražotāja apavu izmēru tabulu.
Izmērot savas vai cilvēka, kuram pērkat apavus, pēdas (obligāti mēriet abas pēdas un, ja viena pēda ir lielāka, vadieties pēc pēdējās garuma), pie šī garuma rekomendē pieskaitīt 0,5 cm (tas nodrošinās to, ka apavi būs ērti un komfortabli), un, vadoties pēc norādītās apavu tabulas, izvēlieties atbilstošo izmēru.