CROCS™ Starpsezonas izpārdošana! Atlaides līdz pat 30%! Katalogs>>
Šonedēļ lietus apaviem papildu 20% atlaide ar kodu: 20RAIN
PĒRC TAGAD
BEZMAKSAS PIEGĀDE uz pakomātu 1-2 darba dienu laikā pasūtījumiem virs 60€

Spēles noteikumi

 “Crocs” sociālo mediju konkursu noteikumi un nosacījumi

Lūdzu uzmanīgi izlasiet šos Noteikumus un nosacījumus pirms piedalāties “Crocs” konkursā ar sociālo mediju starpniecību (turpmāk - Sociālo mediju konkurss), jo Konkurss notiks saskaņā ar šiem Noteikumiem un nosacījumiem. Ja Jūs nepiekrītat šiem Noteikumiem un nosacījumiem, Jūs nedrīkstat piedalīties Sociālo mediju konkursā. Katru Sociālo mediju konkursu izsludina  Crocs.

TIESĪBAS PIEDALĪTIES: Sociālo mediju konkursos var piedalīties pilngadīgas personas. Lai varētu pretendēt uz balvām, dalībniekiem ir veiksmīgi jāveic darbības, kas norādītas Sociālo mediju konkursā (turpmāk - Sludinājums). Sludinājumā tiks norādīts dalības termiņš Sociālo mediju konkursā, uzvarētāju skaits (turpmāk - Uzvarētājs (-i)) un kad tiks paziņots Uzvarētājs (-i). Sociālo mediju konkursos nevar piedalīties “Crocs” darbinieki, viņu ģimenes locekļi un personas, kuras ir iesaistītas Konkursā sava darba dēļ. No Uzvarētāja (-iem) var tikt pieprasīts apliecināt Jūsu identitāti.

BALVA: Uzvarētājs (-i) ir tiesīgs saņemt balvu, kuras apraksts tiks sniegts Sludinājumā (turpmāk - Balva). Var būt paredzēta viena vai vairākas Balvas, kuras var laimēt, un to apraksts tiks sniegts Sludinājumā. Uzvarētājs (-i) tiks izvēlēts (-i) pēc nejaušības principa no visiem dalībniekiem, kas atbilst Sludinājuma nosacījumiem.

UZVARĒTĀJA ATLASE: Uzvarētāju (-us) pēc nejaušības principa atlasīs pēc Sociālo mediju konkursa beigām. Uzvarētāju (-us) “Crocs” paziņos oriģinālajā Sludinājumā, Sludinājumā norādītajā laikā. Uzvarētājam (-iem) ir jāatbild termiņā, kas noteikts ierakstā, kurā izsludina Uzvarētāju (-us), lai saņemtu savu Balvu, pēc kura Balvu vairs nevarēs saņemt un tā tiks piedāvāta citai personai. Uzvarētājam (-iem) jāatbild, norādot savu vārdu, uzvārdu, tālr. numuru un e-pastu adresi (un pasta adresi, ja tas ir nepieciešams balvas saņemšanai), lai saņemtu Balvu. Gadījumā, ja ir nepieciešama adrese, lai nosūtītu Balvu Uzvarētājam, nenorādot adresi, Balva netiks izsniegta.

DATU AIZSARDZĪBA: Personas datus apkopos, apstrādās un izmantos “Crocs” kā datu pārzinis, saskaņā ar “Crocs” privātuma un sīkdatņu politiku, kas atrodama šeit: https://www.crocs.lv/lv/politika/. Piedaloties Sociālo mediju konkursā un sniedzot personas datus, Jūs piekrītat saņemt paziņojumus par Sociālo mediju konkursu un par Jūsu laimētās “Crocs” Balvas saņemšanu.

PIEMĒROJAMIE TIESĪBU AKTI: Uz Sociālo mediju konkursiem un šiem Noteikumiem un nosacījumiem attiecas Lietuvas Republikas likumi, tos interpretē saskaņā ar šīs valsts likumiem.

JAUTĀJUMI: Ja Jums ir kādi jautājumi par Sociālo mediju konkursu vai tā izpildes kārtību, lūdzu, rakstiet uz e-pastu info@crocs.lv.